gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling Rejs 2018tytul: EkoWalentynki 2018tytul: Recykling Daje Owoce w Żdżarachtytul: Recykling Dał Owoce w Gnieźnietytul: Recykling Dał Owoce w Kielcachtytul: Recykling Daje Owoce w Radomiutytul: Ratujmy Sokołowsko!tytul: Plastik nie do pieca - piec nie do plastiku
min
PRZECZYTAJ

Recykling Dał Owoce w Toruniu

Na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu już kolejny raz zorganizowano akcję Recykling Daje Owoce. Studenci, pracownicy Uniwersytetu (...)

Patronat nad akcją objęła TV Toruń, w której było zaproszenie do  udziału w akcji http://www.toruntv.pl/movie/show?id=14099 (od 10:55) . Akcja była też zapowiadana w radiu Eska i Wawa oraz w radio PIK :  http://www.radiopik.pl/2,62611,torunianie-dostana-owoce-w-zamian-za-elektrosmie&s=6&si=6&sp=6

W akcji wzięło udział 24 studentów (wsparcie organizacyjne) i 95  mieszkańców Torunia, studentów, pracowników UMK (uczestnicy akcji).  Zebraliśmy ok. 10 m3 elektrośmieci - informuje Basia Jóźwik, koordynatorka akcji. W akcji pomagała  również Joasia Pucek .

Dziękujemy za sprawną  i owocową akcję!

Głównym partnerem akcji „Recykling daje owoce”  w Polsce jest Europejska Platforma Recyklingu

Pomysłodawcą akcji jest
ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski
www.cycling-recycling.eu

 

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1126

EkoWalentynki 2018

"Od wielu lat w ramach "EkoWalentynek" pragniemy pokazać, że podczas święta zakochanych, na to najwspanialsze uczucie, zasługuje (...)


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ