gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling Dał Owocetytul: Recykling Rejs 2018tytul: EkoWalentynki 2018tytul: Recykling Daje Owoce w Żdżarachtytul: Recykling Dał Owoce w Toruniutytul: Recykling Dał Owoce w Kielcachtytul: Recykling Daje Owoce w Radomiutytul: Ratujmy Sokołowsko!
min
PRZECZYTAJ

Recykling Dał Owoce w Gnieźnie

Do 24 listopada w Przedszkolu "Pszczółka Maja" w Gnieźnie trwała akcja „Recykling daje owoce". Wychowankowie w zamian (...)

Do 24 listopada w Przedszkolu "Pszczółka Maja" w Gnieźnie trwała akcja „Recykling daje owoce". Wychowankowie w zamian za przyniesione elektroodpady otrzymali pyszne i zdrowe owoce. W każdej grupie zostały one w inny sposób skosztowanie, np robiąc pyszne koktajle czy owocowe szaszłyki. W sumie udało się zebrać bardzo dużo elektroodpadów: baterii, telefonów komórkowych, ładowarek, odkurzaczy itd.

Wychowankowie Przedszkola, przekonali się, że warto dbać o naszą planetę sortując śmieci, bo to przynosi owoce. Koordynatorki akcji - p. Izabela Lawrenz i p. Izabela Gallas serdecznie dziękują dzieciom i rodzicom za zaangażowanie.

Głównym partnerem akcji „Recykling daje owoce”  w Polsce jest Europejska Platforma Recyklingu

Pomysłodawcą akcji jest
ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski
www.cycling-recycling.eu

 

Akcję w Gnieźnie pomaga organizować Ekolandia.edu

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1126

EkoWalentynki 2018

"Od wielu lat w ramach "EkoWalentynek" pragniemy pokazać, że podczas święta zakochanych, na to najwspanialsze uczucie, zasługuje (...)


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ