gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling Dał Owocetytul: Recykling Rejs 2018tytul: EkoWalentynki 2018tytul: Recykling Dał Owoce w Gnieźnietytul: Recykling Dał Owoce w Toruniutytul: Recykling Dał Owoce w Kielcachtytul: Recykling Daje Owoce w Radomiutytul: Ratujmy Sokołowsko!
min
PRZECZYTAJ

Recykling Daje Owoce w Żdżarach

Zapraszamy do udziału w akcji ,,Recykling daje owoce'', w ramach której organizowane są zbiórki elektroodpadów, w zamian (...)

Zapraszamy do udziału w akcji ,,Recykling daje owoce'', w ramach której organizowane są zbiórki elektroodpadów, w zamian za które rozdawane są pyszne owoce.Zbiórka będzie prowadzona w pierwszej połowie grudnia w Szkole Podstawowej w Żdżarach. Recykling elektroodpadów naprawdę przynosi owoce, jest tylko jeden warunek, wszystkie elektrośmieci to odpady niebezpieczne, więc nie mogą trafić do zwykłych śmieci. Dlatego tak ważna jest edukacja ekologiczna i przekonanie każdego z nas, aby stare lodówki, suszarki, laptopy, telefony, ładowarki, baterie, świetlówki- jednym słowem wszystkie zużyte, zepsute i niepotrzebne sprzęty na prąd były segregowane i oddawane do recyklingu.
W ramach akcji ,,Recykling daje owoce'', rozdajemy za elektrograty owoce. To oczywiście symbol akcji, mamy jednak nadzieję, że ekologia, recykling i owoce, rzecz jasna, wyjdą nam wszystkim na zdrowie.

 

Głównym partnerem akcji „Recykling daje owoce”  w Polsce jest Europejska Platforma Recyklingu

Pomysłodawcą akcji jest
ekolog i podróżnik Dominik Dobrowolski
www.cycling-recycling.eu

 

Akcję w Żdżarach pomaga organizować Ekolandia.edu

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1126

EkoWalentynki 2018

"Od wielu lat w ramach "EkoWalentynek" pragniemy pokazać, że podczas święta zakochanych, na to najwspanialsze uczucie, zasługuje (...)


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ