gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling Dał Owocetytul: EkoWalentynki 2018tytul: Recykling Daje Owoce w Żdżarachtytul: Recykling Dał Owoce w Gnieźnietytul: Recykling Dał Owoce w Toruniutytul: Recykling Dał Owoce w Kielcachtytul: Recykling Daje Owoce w Radomiutytul: Ratujmy Sokołowsko!
min
PRZECZYTAJ

Recykling Rejs 2018

Od stycznia 2018 rusza cykl spotkań z ekologiem i podróżnikem - Dominikiem Dobrowolskim, który opowiada o problemie (...)

Od stycznia 2018 rusza cykl spotkań z ekologiem i podróżnikem - Dominikiem Dobrowolskim, który opowiada o problemie zanieczyszczenia rzek i mórz. Wykłady są częścią projektu "Recykling Rejs 2018", który będzie realizowany na terenie Polski przez Dominika Dobrowolskiego wspólnie z Fundacją PlasticsEurope Polska. Oprócz wykładów, odbędą się też kajakowe spływy rzekami Przymorza, liczne konferecje prasowe oraz akcje sprzątania rzek, jezior i plaż.

Organizacje społeczne, szkoły, samorządy, firmy zaiteresowane wykładmi i spotkaniami z Dominikiem Dobrowolskim prosimy bezpośrednio o kontakt z Dominikiem: dominik@cycling-recycling.eu . Wykłady są bezpłatne, a ich mecenasem jest Fundacja PlasticsEurope Polska.

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1126

EkoWalentynki 2018

"Od wielu lat w ramach "EkoWalentynek" pragniemy pokazać, że podczas święta zakochanych, na to najwspanialsze uczucie, zasługuje (...)


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ