gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling dla Środowiskatytul: Kultura to Natura czyli ekowagary w Warszawietytul: Recykling po polskutytul: Zapraszam na obchody Dnia Ziemi 2012!tytul: Ełk kocha recyklingtytul: Żywiec kocha recyklingtytul: Lublin kocha recyklingtytul: Bydgoszcz kocha recykling
min
PRZECZYTAJ

Bateryjki z sercem

No i się udało. Od pomysłu, aby na Walentynki zorganizować w Polsce akcję "Kocham recykling", minął tydzień (...)

mala fotka

No i się udało. Od pomysłu, aby na Walentynki zorganizować w Polsce akcję "Kocham recykling" minął tydzień z kapeluszem, mimo to udało się. Zgłosiło się ponad 100 miast z całej Polski. Trudno było wybrać tą recyklingową 11kę. W dzień zakochanych zorganizowaliśmy wielką zbiórkę bateryjek w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Wrocławiu, Żywcu, Rzeszowie, Lublinie, Rudzie Śląskiej, Zielonej Górze, Ełku i Jeleniej Górze. Idea akcji była prosta – z okazji Walentynek zbieraliśmy bateryjki rozdając lizakowe serduszka. To były Eko Walentynki. Jak akcja wyszła? Zobaczcie zdjęcia :-). Dziękuję i gratuluję sukcesu  Wszystkim lokalnym koordynatorkom i koordynatorom!

 

Głównym partnerem w akcji „Kocham recykling”  jest ERP Batteries Poland Sp. z o.o. (www.erppolska.pl) – firma organizująca zbiórkę i recykling baterii.

 

W sumie uzbieraliśmy ponad ćwierć tony bateryjek , tzn  ok 10 tys sztuk! :-)

Rzeszów:

Jelenia Góra:

Ruda Śląska:

Zielona Góra:

Warszawa

Bydgoszcz

Łódź

Ełk

Wrocław

We Wrocławiu akcję wspiera www.elektrozbiorka.pl

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1126

EkoWalentynki 2018

"Od wielu lat w ramach "EkoWalentynek" pragniemy pokazać, że podczas święta zakochanych, na to najwspanialsze uczucie, zasługuje (...)


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1108

EkoWalentynki 2018

Zapraszamy do udziału w VIII edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt. „EkoWalentynki – czyli kochamy recykling”. W Dzień (...)


EkoWalentynki 2017


EkoWalentynki 2016


EkoWalentynki 2015


EkoWalentynki 2014


Kochamy recykling czyli EkoWalentynki 2013


Bateryjki z sercem


Ełk kocha recykling


Lublin kocha recykling


Warszawa kocha recykling