gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Jabłka, śliwki, gruszkitytul: Zielony Jazdówtytul: Recykling da owoce w Leroy Merlintytul: Finał Recykling rejsu po Wiśle!tytul: Recykling zakwitnie w Tarascetytul: Zapraszam na film Recykling rejs Wisła 2012tytul: Ekogwiazdy Uwagi z Henrykowatytul: Elektrozbiórka w Leroy Merlin
min
PRZECZYTAJ

Taraska

20-tego lipca w niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego w miejscowości Taraska odbywał się Festiwal Act and Live". W czystym (...)

mala fotka

 

20-tego lipca w niedaleko Piotrkowa Trybunalskiego w miejscowości Taraska odbywał się Festiwal Act and Live". W czystym środowisku Sulejowskiego Parku Krajobrazowego niedaleko żeremi bobrów nad rz.Pilicą spotkało się ok 1500 entuzjastów jogi pracujących nad własnym rozwojem. W tym dniu pojawiła się także grupa ekologów związanych z ekologiem i podróżnikiem - Dominikiem Dobrowolskim z akcją ekologiczno-edukacyjna "Recykling Kwitnie". Akcja spotkała się  z gorącym przyjęciem organizatorów festiwalu Act and Live, jak i uczestników. Podczas akcji uczestnicy brali udział w konkursach ekologicznych i odpowiadali na proste pytania dotyczące segregacji odpadów i zasad recyklingu. Nagrodami w konkursach były samodzielnie wykonywane eko-torby z motywami akcji "Recykling Kwitnie" i logo programu "Prokarton", który był głównym partnerem akcji. Przez cały dzień uczestnicy aktywnie tworzyli swoje indywidualne eko-torby przy pomocy warsztatu rękodzieła. W warsztatach uczestniczyło kilkaset osób organizatorów i uczestników festiwalu. W czasie festiwalu nie spotykaliśmy przepełnionych koszy, a na terenie całego ośrodka prowadzona była selektywna zbiórka odpadów. Możemy śmiało powiedzieć że, uczestnicy i organizatorzy to wyjątkowo świadoma grupa, która dba o czystość swojego środowiska i chce się jeszcze mocniej włączyć w działania pro ekologiczne! Dostaliśmy już nieformalne zaproszenie do Taraski na przyszłoroczny  Festiwal Act and Live!

 

min
wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1126

EkoWalentynki 2018

"Od wielu lat w ramach "EkoWalentynek" pragniemy pokazać, że podczas święta zakochanych, na to najwspanialsze uczucie, zasługuje (...)


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=470

Recykling kwitnie w Auchan, 29 11 2014 r.

29 listopada w sobotę, w sklepie Auchan, w Bielsko Białej mieszkańcy będą mogli wymienić kartoniki po napojach (...)


Recykling zakwitnie w Bielsko Białej


Chronimy Morza i Lasy -segregujemy!


Eko Dzień Kobiet


Zielony Jazdów


Taraska


Recykling zakwitnie w Tarasce