gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Sprzątania Długołęki ciąg dalszytytul: Jesienne porządki w Długołęcetytul: Elektrograty pozbierane, owoce rozdanetytul: Tokyotytul: Na zielono, nie na szaro - dla Firm, Gmin i NGO.tytul: Posprzątamy każdą gminę z e-gratówtytul: Ratujmy Starorzecza Wisłytytul: Jabłka, śliwki, gruszki
min
PRZECZYTAJ

Kwiaty za elektrograty we Wrocławiu

Zapraszam do udziału w specjalnej akcji bezpłatnego ukwiecania Wrocławia i odbioru elektrogratów z Twojego domu, piwnicy i (...)

Zapraszam do udziału w specjalnej akcji bezpłatnego ukwiecania Wrocławia i odbioru elektrogratów z Twojego domu, piwnicy i garażu! Elektrograty zbiera profesjonalna firma Wastes Service już w najbliższą sobotę, 22 września w dzielnicach: Biskupin, Zacisze, Oporów i Muchobór Mały.


BISKUPIN - godz. 13:30 - 16:30, ul. Wróblewskiego 9

ZACISZE - godz. 10:00 - 13:00, skrzyżowanie ul. Mianowskiego z al. Kochanowskiego

OPORÓW - godz. 10:00 - 13:00, początek al. Piastów (przystanek autobusowy)

MUCHOBÓR MAŁY - godz. 13:30 - 16:30, ul. Szkocka 35 (parking przy kościele)

 

Zbieramy stare telewizory, lodówki, komputery i inne elektrograty. W zamian za nie rozdajemy piękne wrzosy ! Wrzosy wydawane będą aż do wyczerpania. Dodatkowe informacje: www.elektrozbiorka.pl

minmin
wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1126

EkoWalentynki 2018

"Od wielu lat w ramach "EkoWalentynek" pragniemy pokazać, że podczas święta zakochanych, na to najwspanialsze uczucie, zasługuje (...)