gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Wykłady z klimetemtytul: Kultura to naturatytul: Świat na rozdrożutytul: Ratujmy Sokołowsko! - apelują Katarzyna Figura i Marzena Trybałatytul: Zapraszamy na ekodebatętytul: Wielka zbiórka świetlówektytul: Baterie segregujesz Sokołowsko ratujesztytul: Klimatyczna lekcja pod Ślężą
min
PRZECZYTAJ

Gdańsk zaświecił przykładem

24 listopada w sklepie IKEA w Gdańsku odbyła się wyjątkowa ekoakcja. (...)

24 listopada w sklepie IKEA w Gdańsku odbyła się wyjątkowa ekoakcja. Mieszkańcy uczestniczyli w zbiórce zużytych świetlówek i jarzeniówek.  Celem akcji była edukacja ekologiczna oraz uświadomienie mieszkańcom, że po zużyciu świetlówki i jarzeniówki to odpady zawierające niebezpieczną dla zdrowia i środowiska rtęć. W zamian gdańszczanie otrzymywali rabaty na zakup ekologicznych żarówek LED i pyszne owoce.

Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dodatkowo dla klientów IKEA oraz najmłodszych zorganizowane były  liczne konkursy i zabawy z nagrodami, ufundowanymi przez sklep IKEA.  Gospodarzem akcji był sklep IKEA w Gdańsku. Akcje zorganizowali Ola Olejnik i Dominik Dobrowolski. Pomoc logistyczną zapewniła firma Remondis Electrorecycling.

Zapraszam do współorganizacji akcji pt. "Świeć przykładem" w całej Polsce

Dominik Dobrowolski

dominik@cycling-recycling.eu

697 092 978

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1126

EkoWalentynki 2018

"Od wielu lat w ramach "EkoWalentynek" pragniemy pokazać, że podczas święta zakochanych, na to najwspanialsze uczucie, zasługuje (...)


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1110

Zapraszamy do akcji Świeć Przykładem

W zamian za elektroodpady i zużyte baterie Warszawianki i Warszawiacy dostaną ekologiczne latarki, a to wszystko w (...)


Świeć Przykładem z Leroy Merlin


Gdańsk zaświecił przykładem


Wielka zbiórka świetlówek


Świeć przykładem z IKEA