gohome en
Cycling-Recycling
tytul: 40  akcji Kocham recykling w całej Polscetytul: Która strona Ci się podobatytul: Kochamy recykling czyli EkoWalentynki 2013tytul: Wielkie wylesianietytul: Kultura i Ekologia Procentujątytul: Recykling ratuje *śląskie Davos*tytul: Kupujcie tylko polskie karpie!tytul: Przyrodnicy poszukiwani
min
PRZECZYTAJ

Filmy dla szkół za elektrograty

Zapraszamy szkoły, domy kultury, organizacje społeczne zainteresowane udziałem w akcjach "Kultura to Naura" . Wystarczy zorganizować lokalaną (...)

Wystarczyło przynieść "jakiegoś elektrośmiecia" i można było dostać na DVD lub CD film, grę czy słuchowisko. To inicjatywa Fundacji In Situ i ekologa Dominika Dobrowolskiego. Pierwsza wspólna akcja odbyła się we Wrocławiu na terenie Zespółu Szkół Społeczno Integracyjnych "Amigo" przy ul. Żelaznej 36 we Wrocławiu. Uczniowie i ich rodzice oraz nauczyciele uzbierali ponad tonę elektrogratów. Wszycy uczestnicy akcji otrzymali filmy i słuchowiska ufindowane przez Grupę Carisma Film.

Akcja "Kultura to natura" ma też dodatkowy wyjątkowy cel - środki ze sprzedaży elektrośmieci pomogą w odbudowie dawnego Sanatorium dr Brehmera w Sokołowsku, w którym powstaję Międzynarodowe Laboratorium Kultury i Ekologii. Akcje ze zbiórką elektrośmieci i rozdawaniem filmów planowane są w całej Polsce.

Zapraszamy są do współpracy szkoły, domy kultury, organizacje społeczne zainteresowane udziałem w akcjach.

Dodatkowych informacji nt. akcji udziala: Dominik Dobrowolski, 697 092 978, dominik@cycling-recycling.eu

Ps. Między innymi rozdajemy za elektrośmieci znakomite filmy Chłopiec na rowerze, RED i POLISS, i wiele innych świetnych filmów i słuchowisk.