gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Bojkot *takiej* segregacji!tytul: Jak segregować? Radzi gazeta.pl!tytul: Recykling dał owoce w Gdańskutytul: Kulturalny Recykling w Auchantytul: 2000 biletów za odpadytytul: Kajakiem przez Polskętytul: Recykling dał owoce w Zielonej Górzetytul: Wyprawa Stop CO2 Rusz się zakończona
min
PRZECZYTAJ

Warszawa Wola 18 maja 2013

18 maja przed sklepem Auchan w warszawskim Centrum Handlowym Wola Park rozdamy ponad 2000 biletów do kin, (...)

18 maja przed sklepem Auchan w warszawskim Centrum Handlowym Wola Park rozdamy ponad 2000 biletów do kin, teatrów, muzeów i na różne ciekawe wydarzenia kulturalne, w ramach akcji "Kultura to Natura". Zebrane odpady będą poddane selektywnej zbiórce i następnie recyklingowi dzięki wsparciu wydarzenia przez MPO Warszawa.

Do akcji przyłączyły się praktycznie wszystkie warszawskie instytucje kultury. Oprócz biletów do kin, teatrów, muzeów czekają na warszawianki i warszawiaków "bilety" na wycieczki z przewodnikami, kursy nauki tańca czy rejsy po Wiśle.

Podczas akcji zbieramy odpady opakowaniowe, np: kartoniki po napojach, które w całości nadają się do recyklingu, zbieramy także baterie i elektrośmieci.

Akcja "Kultura to Natura" potrwa od godziny 10.00 do 15.00. Jedna osoba będzie mogła otrzymac tylko jeden bilet, bez względu na ilośc przyniesionych odpadów.

Partnerami akcji są: MPO WARSZAWA, REKARTON, FUNDACJA PROKARTON, EUROPEJSKA PLATFORMA RECYKLINGU.

Gospodarzem akcji jest: AUCHAN WOLA

Organizatorem akcji jest Fundacja In Situ i Dominik Dobrowolski.

min