gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Kwiaty za elektrograty w Krakowie w Leroy Merlin Bonarkatytul: EkoWystawa podróżuje po Polscetytul: EkoSpotkanie w Oleśnicytytul: EkoSpotkanie w Nysietytul: Wystawa Fundacji PlasticsEurope Polskatytul: Kolejne ekospotkania: Nysa, Oleśnica, Gliwicetytul: Zero odpadów w Nestlé w Kaliszutytul: Zbiórka baterii-konkurs z nagrodami
min
PRZECZYTAJ

Kwiaty za elektrograty w Krakowie w Leroy Merlin

Zapraszamy 25 października do Krakowa, do sklepu Leroy Merlin, gdzie organizowana jest akcja "Kwiaty za elektrograty". Będziemy (...)

Zapraszamy 25 października do Krakowa, do sklepu Leroy Merlin, gdzie organizowana jest akcja "Kwiaty za elektrograty". Będziemy rozdawać doniczkowe roślinki, cebulki i nasionka kwiatków za przynoszone elektrograty, czyli niepotrzebny, stary czy zużyty i zepsuty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Gospodarzem akcji jest sklep Leroy Merlin a recykling zapewnia Remondis Electrorecycling i Electro-System Organizacja Odzysku.

Dodatkowe informacje o akcji:

Pomysłodawca, Dominik Dobrowolski

dominik@cycling-ecycling.eu

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1126

EkoWalentynki 2018

"Od wielu lat w ramach "EkoWalentynek" pragniemy pokazać, że podczas święta zakochanych, na to najwspanialsze uczucie, zasługuje (...)