gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Wystawa Klimatyczna Auchan tytul: Recykling da owoce w Toruniutytul: Spotkanie w EkoGim 10 w Gliwicachtytul: Recykling da owoce w Leroy Merlin w Gdańskutytul: EkoSpotkanie w EkoWieży w Sokołowskutytul: Zbiórka eletrogratów w Polsce z Europejską Platformą Recyklingutytul: EkoSpotkanie w EkoGim10tytul: Kwiaty za elektrograty w Krakowie w Leroy Merlin Bonarka
min
PRZECZYTAJ

Nysa, Gliwice, Toruń, Oleśnica

Na jesień 2015 wystartowała kolejna edycja akcji "Recykling daje owoce". W jej ramach  zbieramy elektrośmieci, w zamian (...)

Kolejne miasta przyłączają się do cyklu akcji pt. "Recykling daje owoce", organizowanych przez ekologa i podróżnika - Dominika Dobrowolskiego oraz Europejską Platformę Recyklingu. Idea akcji jest bardzo prosta, mieszkańcy za przynoszone elektrośmieci otrzymują pyszne i zdrowe owoce.  Chodzi o zebranie jak największej ilości zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który jeżeli nie zostaje poddany recyklingowi zanieczyszcza środowisko. W listopadzie akcja zawita:

  • od 2 do 6 listopada do NYSY - do Gimnazjum nr 2
  • od 2 do 10 listopada do GLIWIC - do Gimnazjum nr 10;
  • 14 listopada do TORUNIA - do Uniwersytetu Mikołaja Kopernika
  • oraz 20 listopada do Oleśnicy - m.in. do Miejskiej Biblioteki i Gimnazjum nr 2.

Partnerem akcji jest Europejska Platforma Recyklingu.

Akcje koordynuje ekolog Dominik Dobrowolski.

Szczgóły:

www.cycling-recycling.eu

dominik@cycling-recycling.eu

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1126

EkoWalentynki 2018

"Od wielu lat w ramach "EkoWalentynek" pragniemy pokazać, że podczas święta zakochanych, na to najwspanialsze uczucie, zasługuje (...)