gohome en
Cycling-Recycling
tytul: Recykling daje owoce w Nowej Wsi k. Długosiodłatytul: Recykling daje owoce w Gliwicachtytul: EkoWystawa rusza w Polskę!tytul: Radio Opole zaprasza na reportaż z eko-peletonu!tytul: Recykling daje owoce 2016tytul: EkoWieża zaprasza szkoły na lekcje z polotem!tytul: VII Recykling Rejs -  czyli z Mazur do Warszawy kajakiemtytul: Cycling Recycling - podsumowanie i podziękowanie
min
PRZECZYTAJ

Recykling daje owoce 2016

Ruszyła kolejna edycja akcji Recykling daje owoce 2016, w ramach której w wybranych szkołach i przedszkolach na (...)

Ruszyła kolejna edycja akcji Recykling daje owoce 2016, w ramach której w wybranych szkołach i przedszkolach na terenie Polski jest organizowana wyjątkowa (owocowa ;-) zbiórka elektroodpadów. Idea akcji jest bardzo prosta, uczniowie i dzieci za przynoszone elektrośmieci otrzymują pyszne i zdrowe owoce. Chodzi o zebranie jak największej ilości zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, który jeżeli nie zostaje poddany recyklingowi zanieczyszcza środowisko.

Głównym Partnerem akcji jest Europejska Platforma Recyklingu.

Zainteresowane udziałem w akcji szkoły i przedszkola zapraszamy do kontaktu: Dominik Dobrowolski, dominik@cycling-recycling.eu , tel. 697 092 978 .

wiadomosci.php?dzial=2&kat=13&art=1126

EkoWalentynki 2018

"Od wielu lat w ramach "EkoWalentynek" pragniemy pokazać, że podczas święta zakochanych, na to najwspanialsze uczucie, zasługuje (...)